Łukasz Piwnicki

Za nami kolejne mecze młodzieży MKS-u. W sobotę rozgrywki ligowe zainaugurowali chłopcy z rocznika 2006, a w niedzielę po raz kolejny pokaz siły zaprezentowali młodzicy, którzy odnieśli dwunaste zwycięstwo w sezonie.

Czas zacząć odrabiać straty do czołówki. MKS wraca do gry!

Opublikowano w Seniorzy

Po trzech tygodniach przerwy do gry wracają seniorzy MKS-u, którzy podobnie jak w trzech ostatnich meczach (dwóch ligowych i jednym pucharowym), zagrają u siebie. Tym razem ich rywalem w hali WOSiR będzie KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski, której wychowankami są aż trzej wieluńscy gracze - bracia Dutkiewicze oraz Grzegorz Cieślak.

Mateusz Piędziak typuje wyniki 18. kolejki I ligi

Opublikowano w Seniorzy

Przed nami kolejny weekend pełen emocji w I lidze Grupie B. Najciekawiej zapowiada się w nim starcie lidera z wiceliderem, lecz pozostałe mecze - mimo pauzy szczypiornistów MKS-u - również wyglądają "na papierze" interesująco. Kto wytypował dla nas wyniki zbliżającej się serii spotkań? Tym razem naszym typerem został Mateusz Piędziak, rozgrywający ŚKPR-u Świdnica. Oto jego typy!

Mariusz Kuśmierczyk typuje wyniki 17. kolejki I ligi

Opublikowano w Seniorzy

Po małej przerwie, spowodowanej zawirowaniami związanymi z przekładaniem meczów 16. serii spotkań I ligi Grupy B, wracamy z cyklem "Typera kolejki". Tym razem o wytypowanie wyników poprosiliśmy Mariusza Kuśmierczyka, rozgrywającego Ostrovii Ostrów Wielkopolski, z którą MKS Wieluń zmierzy się już 21 lutego w hali WOSiR w ramach 17. kolejki.

Bolesna lekcja dla juniorów MKS-u w Legnicy

Opublikowano w Młodzież

Na tarczy wrócili do Wielunia z turnieju 1/16 finału Mistrzostw Polski juniorzy MKS-u. Wielunianie doznali w Legnicy trzech wysokich porażek, w efekcie których odpadli z dalszej rywalizacji na arenie ogólnopolskiej.

W najbliższy piątek rywalizację na arenie ogólnopolskiej rozpoczynają juniorzy MKS-u Wieluń. W Legnicy, gdzie wezmą udział w turnieju 1/16 finału Mistrzostw Polski, ich rywalami będą gospodarze, czyli MSPR Siódemka Miedź I, Gwardia Opole i SPR Wybrzeże I Gdańsk.

Drugie w historii pucharowe spotkanie MKS-u Wieluń z drużyną superligową niestety nie zakończyło się niespodzianką. Faworytem meczu 1/16 finału PGNiG Pucharu Polski rozgrywanego w hali WOSiR było Zagłębie Lubin i z tej roli wywiązało się wzorowo, zwyciężając 40:27.

Czas na starcie z Zagłębiem w Pucharze Polski!

Opublikowano w Seniorzy

Jeszcze kilka dni temu Zagłębie Lubin rywalizowało w PGNiG Superlidze z PGE Vive Kielce. W najbliższą środę lubińskich zawodników zobaczymy już jednak w hali WOSiR, gdzie wraz z wieluńskim MKS-em stoczą bój o awans do 1/8 finału Pucharu Polski. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20:00. Zapraszamy!

Kamil Witkowski typuje wyniki 15. kolejki I ligi

Opublikowano w Seniorzy

MKS w ten weekend nie gra, gdyż swój mecz 15. serii spotkań z MTS-em Chrzanów rozegrał awansem 16 grudnia. Mimo to, nie może na naszej stronie zabraknąć kolejnego "Typera kolejki", którym tym razem został skrzydłowy Politechniki Anilana Łódź, Kamil Witkowski.

Honorowe pożegnanie z ligą chłopców z rocznika 2005

Opublikowano w Młodzież

Ostatnie zawody ligowe w sezonie rozegrali w miniony weekend chłopcy z rocznika 2005. Młodzi emkaesiacy zakończyli zmagania na ostatnim miejscu w tabeli, lecz pożegnali się z rozgrywkami honorowo, odnosząc w czwartym turnieju swoje drugie zwycięstwo.