Łukasz Piwnicki

Nie udało się przełamać w Legnicy seniorom MKS-u. Po pełnym walki spotkaniu wielunianie przegrali 22:25, przedłużając tym samym swoją serię ligowych porażek do czterech.

Przed młodzikami MKS-u kolejne ogólnopolskie wyzwanie. W najbliższy weekend podopieczni Hieronima Wolnego będą kontynuować swoją przygodę w Pucharze ZPRP w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie ich rywalami będą gospodarze UKS "MIŚ", MKS PM MPEC Tarnów oraz UKS Lipusz.

Piotr Piróg typuje wyniki 28. kolejki I ligi

Opublikowano w Seniorzy

- Z mojej perspektywy w tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden. Wydaje mi się, że mecz będzie bardzo zacięty, ale z lekkim wskazaniem na nas - mówi przed starciem z MKS-em Wieluń skrzydłowy Siódemki Miedź Legnica Piotr Piróg, który typuje na naszej stronie wyniki 28. kolejki I ligi.

MKS powalczy o przełamanie w Legnicy

Opublikowano w Seniorzy

Przed kolejną szansą przełamania fatalnej passy staną w najbliższy weekend szczypiorniści MKS-u. W sobotę ich rywalem będzie sąsiad z tabeli MSPR Siódemka Miedź Legnica, co oznacza, że stawką meczu będzie przysłowiowe "6 punktów".

MKS bez przełamania. Smutne pożegnanie z kibicami!

Opublikowano w Seniorzy

Czwartej z rzędu porażki na własnym parkiecie doznali w minioną sobotę seniorzy MKS-u. Lepsza od wielunian okazała się tym razem w hali WOSiR Olimpia MEDEX Piekary Śląskie.

Miłosz Wolny typuje wyniki 27. kolejki I ligi

Opublikowano w Seniorzy

- Fakt, że po raz ostatni w tym sezonie gramy przed własną publicznością na pewno zmotywuje chłopaków do walki, jednak niestety obawiam się, że lepsze okażą się w tym spotkaniu trzecie w tabeli Piekary Śląskie - mówi przed ostatnim meczem MKS-u w Wieluniu najlepszy w tym sezonie strzelec zespołu młodzików Miłosz Wolny, który typuje na naszej stronie wyniki 27. kolejki I ligi Grupy B.

Wyjazdami do Legnicy, Przemyśla i Chrzanowa zakończą obecny sezon seniorzy MKS-u Wieluń. To oznacza, że najbliższy mecz z trzecią w tabeli Olimpią MEDEX Piekary Śląskie będzie dla nich ostatnim starciem przed własną publicznością w tegorocznych rozgrywkach.

Wielki sukces młodzików MKS-u w Głogowie

Opublikowano w Młodzież

Wielkim sukcesem zakończył się wyjazd młodzików MKS-u do Głogowa na turniej 1/16 finału Pucharu ZPRP. Podopieczni Hieronima Wolnego, choć wygrali tylko jedno z trzech spotkań, zajęli w zawodach drugie miejsce, które dało im awans do grona 16 najlepszych drużyn w Polsce.

Lider za mocny dla MKS-u

Opublikowano w Seniorzy

Kolejnej porażki doznali w tym sezonie seniorzy MKS-u. Podopieczni Tomasza Derbisa przegrali tym razem w Białej Podlaskiej z liderem I ligi 27:31.

Marcin Stefaniec typuje wyniki 26. kolejki I ligi

Opublikowano w Seniorzy

- Jesteśmy nieco podrażnieni ostatnimi porażkami i nie możemy sobie pozwolić na wpadkę na swoim terenie. Dalej bijemy się o pierwsze miejsce w lidze, dlatego 3 punkty zostaną w Białej - mówi przed meczem z MKS-em rozgrywający AZS-u AWF Biała Podlaska Marcin Stefaniec, który typuje na naszej stronie wyniki 26. kolejki I ligi Grupy B.