Łukasz Piwnicki

Łukasz Piwnicki

Pełen emocji i zwrotów akcji był ostatni w sezonie mecz w I lidze Grupie B. Górą okazali się w nim wielunianie, którzy wygrywając na ciężkim terenie w Chrzanowie, przerwali tym samym swoją fatalną passę i ostatecznie uplasowali się w tegorocznych rozgrywkach na 9. miejscu w tabeli.

Do Chrzanowa po 8. miejsce w tabeli

Opublikowano w Seniorzy

Z jasnym celem pojadą w najbliższą sobotę do Chrzanowa seniorzy MKS-u. Na terenie, gdzie w tym sezonie gospodarze przegrali w regulaminów czasie gry tylko dwa razy, wielunianie muszą wygrać, by po pierwsze - przełamać trwającą od kilku dobrych tygodni niemoc i po drugie - zająć na koniec sezonu 8. miejsce.

Momenty były. Czuwaj jednak lepszy od MKS-u!

Opublikowano w Seniorzy

Za seniora mi MKS-u kolejne nieudane zawody. Osłabieni brakiem Michała Bernasia, Krzysztofa Książka, Piotra Madeły, Kamila Młodzieniaka, Roberta Pawelca i Grzegorza Cieślaka wielunianie walczyli wprawdzie na trudnym terenie w Przemyślu jak tylko mogli, lecz ostatecznie przegrali z faworyzowanym Czuwajem 32:39.

Błażej Golański typuje wyniki 29. kolejki I ligi

Opublikowano w Seniorzy

- Bardzo daleki wyjazd na ciężki teren do Przemyśla i to w okrojonym składzie będzie niezwykle trudnym wyzwaniem dla MKS-u. Myślę, że gospodarze niestety nas zdominują i wygrają to spotkanie - mówi zawodnik drużyny juniorów MKS-u Błażej Golański, który typuje na naszej stronie wyniki 29. kolejki I ligi Grupy B.

Ponad 400-kilometrowa podróż czeka w najbliższej kolejce seniorów MKS-u. Wielunianie jadą bowiem pod wschodnią granicę do Przemyśla, gdzie w tym sezonie miejscowy Czuwaj przegrał tylko jedno spotkanie - 2 grudnia z Olimpią Piekary Śląskie.

Nie udało się przełamać w Legnicy seniorom MKS-u. Po pełnym walki spotkaniu wielunianie przegrali 22:25, przedłużając tym samym swoją serię ligowych porażek do czterech.

Przed młodzikami MKS-u kolejne ogólnopolskie wyzwanie. W najbliższy weekend podopieczni Hieronima Wolnego będą kontynuować swoją przygodę w Pucharze ZPRP w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie ich rywalami będą gospodarze UKS "MIŚ", MKS PM MPEC Tarnów oraz UKS Lipusz.

Piotr Piróg typuje wyniki 28. kolejki I ligi

Opublikowano w Seniorzy

- Z mojej perspektywy w tym spotkaniu faworyt może być tylko jeden. Wydaje mi się, że mecz będzie bardzo zacięty, ale z lekkim wskazaniem na nas - mówi przed starciem z MKS-em Wieluń skrzydłowy Siódemki Miedź Legnica Piotr Piróg, który typuje na naszej stronie wyniki 28. kolejki I ligi.

MKS powalczy o przełamanie w Legnicy

Opublikowano w Seniorzy

Przed kolejną szansą przełamania fatalnej passy staną w najbliższy weekend szczypiorniści MKS-u. W sobotę ich rywalem będzie sąsiad z tabeli MSPR Siódemka Miedź Legnica, co oznacza, że stawką meczu będzie przysłowiowe "6 punktów".

MKS bez przełamania. Smutne pożegnanie z kibicami!

Opublikowano w Seniorzy

Czwartej z rzędu porażki na własnym parkiecie doznali w minioną sobotę seniorzy MKS-u. Lepsza od wielunian okazała się tym razem w hali WOSiR Olimpia MEDEX Piekary Śląskie.

Strona 1 z 48


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu