http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sponsorzy_bannergk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.slider1gk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.mks_dziewczynygk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Łukasz Piwnicki

Łukasz Piwnicki

MKS szybko wraca do wygrywania. Planowe zwycięstwo w Sierpcu!

Opublikowano w Seniorzy

Piąte zwycięstwo w rundzie rewanżowej odnieśli w miniony weekend seniorzy MKS-u. W wyjazdowym spotkaniu z Mazurem Sierpc wielunianie okazali się lepsi od gospodarzy o 8 bramek, wygrywając 29:21.

Mazur Sierpc pierwszym rywalem MKS-u po świętach

Opublikowano w Seniorzy

Święta wielkanocne za nami, więc czas na kolejny mecz I ligi piłki ręcznej. W najbliższą sobotę nasi zawodnicy wyruszą do Sierpca, gdzie o godz. 16:00 zmierzą się z miejscowym Mazurem.

Pierwsza porażka MKS-u w 2021 roku. Udany rewanż AZS-u AWF!

Opublikowano w Seniorzy

W minioną sobotę seniorzy MKS-u doznali pierwszej porażki w 2021 roku. Po serii sparingowych i ligowych zwycięstw lepszy od wielunian okazał się AZS AWF Biała Podlaska, który zwyciężając w hali WOSiR 28:24, udanie zrewanżował się tym samym za przegraną z emkaesiakami w pierwszej rundzie na własnym parkiecie.

Przed nami hitowe starcie na zapleczu Superligi. W najbliższą sobotę do Wielunia przyjeżdża rozpędzony AZS AWF Biała Podlaska, który w ligowej tabeli zajmuje czwarte miejsce i do wiceliderującego MKS-u traci już tylko 6 punktów. Spotkanie rozpocznie się w hali WOSiR o godz. 16:00 i będzie je można zobaczyć na żywo na naszym Facebooku.

Młodziczki i młodzicy kończą sezon na podium!

Opublikowano w Młodzież

W miniony weekend sezon zakończyły dwa młodzieżowe zespoły MKS-u. Mowa o młodzikach i młodziczkach, które na zakończenie ligowych zmagań zanotowały kolejno porażkę i zwycięstwo.

Niespodzianki nie było. ORLEN Arena zdobyta!

Opublikowano w Seniorzy

Za seniorami MKS-u wręcz wymarzona kolejka. Nie dość, że wielunianie wygrali na wyjeździe z drugim zespołem Wisły Płock 31:27, to punkty zgubili w weekend ich sąsiedzi z tabeli, dzięki czemu dosyć znacznie umocniliśmy się na pozycji wicelidera rozgrywek.

Po raz kolejny w tym sezonie do gry po dłuższej przerwie wracają seniorzy MKS-u. W zwariowanym terminarzu rozgrywek czas na 15. kolejkę, w której nasi zawodnicy zagrają na wyjeździe z przedostatnią drużyną w tabeli, czyli drugim zespołem ORLEN Wisły Płock.

W miniony weekend wystartowała Łódzka Liga Chłopców B (rocznik 2009 i młodsi), w której udział bierze drużyna MKS-u z rocznika 2010. Pierwszy turniej odbył się w Wieluniu, gdzie oprócz gospodarzy zobaczyliśmy w akcji dwa zespoły z Piotrkowa Trybunalskiego oraz jeden z Łodzi.

Zwycięstwo i porażka młodzieży

Opublikowano w Młodzież

Za nami kolejne mecze młodzieży MKS-u. Porażki doznały w miniony weekend młodziczki MKS-u, natomiast spodziewane zwycięstwo odnieśli nasi młodzicy.

Za nami kolejne mecze młodzieży MKS-u. W weekend 2-krotnie o ligowe punkty walczyły wieluńskie młodziczki, a w poniedziałek ważne spotkanie w Piotrkowie rozgrywali młodzicy. Bilans tych spotkań to jedno zwycięstwo i niestety dwie porażki.

Strona 1 z 53


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu