Zła passa przerwana. MKS po raz trzeci w sezonie lepszy od Anilany!

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Po serii trzech porażek z rzędu MKS nareszcie zwyciężył w I lidze. W Łodzi rady nie dała mu łódzka Politechnika Anilana, która przegrała tym samym swój trzeci mecz z wieluńską drużyną w tym sezonie. Końcowy wynik derbów Łódzkiego to 31:28 dla emkaesiaków.

Przemysław Jankowski typuje wyniki 24. kolejki I ligi

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

- Punkty są nam bardzo potrzebne, dlatego zrobimy wszystko, by pozostały one w sobotę w Łodzi - mówi przed sobotnimi derbami województwa łódzkiego zawodnik Anilany Przemysław Jankowski, który typuje na naszej stronie wyniki 24. kolejki I ligi Grupy B.

Derby szansą na przełamanie MKS-u

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Przed MKS-em trzecie w tym sezonie derby województwa łódzkiego w I lidze. W najbliższą sobotę podopieczni Tomasza Derbisa zagrają w Łodzi z Politechniką Anilana, która w ligowej tabeli zajmuje obecnie 13. miejsce.

Młodzicy pieczętują wicemistrzostwo województwa i awans do 1/16 MP

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

W miniony weekend swój ostatni mecz w rozgrywkach wojewódzkich rozegrał pierwszy zespół młodzików MKS-u. Tuż przed zakończeniem zmagań ligowych jest także druga wieluńska ekipa z tej kategorii wiekowej. Jej pozostało jeszcze do rozegrania tylko jedno starcie.

MKS przegrywa po raz trzeci z rzędu

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Trzeciej kolejnej porażki  w I lidze doznali w minioną sobotę zawodnicy MKS-u. Po niezwykle wyrównanym i pełnym emocji spotkaniu podopieczni Tomasza Derbisa przegrali w hali WOSiR z ŚKPR-em Świdnica 28:29.

Przemysław Grzyb typuje wyniki 23. kolejki I ligi

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

- Jako beniaminek pokonaliśmy w tym sezonie Białą Podlaską, Czuwaj, Ostrovię, KSZO czy Miedź. Fantastycznie byłoby też wygrać mecz w Wieluniu - mówi przed sobotnim spotkaniem MKS-u z ŚKPR-em rzecznik prasowy zespołu ze Świdnicy, spiker zawodów oraz administrator strony www.skprswidnica.pl i facebookowego konta tego klubu, Przemysław Grzyb, który typuje na naszej stronie wyniki 23. kolejki I ligi Grupy B.

MKS wraca do gry. Cel na sobotę? Powrócić na zwycięską ścieżkę!

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Po trzech tygodniach odpoczynku na pierwszoligowe parkiety powracają szczypiorniści MKS-u. Tym razem podopieczni Tomasza Derbisa zagrają u siebie z ŚKPR-em Świdnica, czyli klubem,którego wychowankami są Krzysztof Węcek i Krzysztof Książek, a jego barwy reprezentował też Konrad Krzaczyński. Spotkanie wielunian z siódmym aktualnie zespołem rozgrywek odbędzie się w sobotę o godz. 16:00!

Mistrzostwo województwa nie dla młodzików MKS-u

Opublikowano w Młodzież Napisane przez

Miniony weekend stał pod znakiem kolejnych występów młodzików MKS-u. Swoje mecze rozegrały oba wieluńskie zespoły, a najbardziej napracowali się gracze Hieronima Wolnego, którzy o ligowe punkty walczyli zarówno w sobotę, jak i w niedzielę.

W miniony weekend - poza seniorami - swoje mecze rozgrywała również młodzież MKS-u. W 7 rozegranych meczach młodzi wielunianie zanotowali łącznie 3 zwycięstwa i 4 porażki.

MKS bliski zwycięstwa w Tarnowie. Wicelider tabeli minimalnie lepszy!

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Drugiej porażki z rzędu doznali w miniony weekend seniorzy MKS-u. Po pełnym emocji i niezwykle zaciętym starciu w Tarnowie podopieczni Tomasza Derbisa ulegli wiceliderowi tabeli 33:35.