http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sponsorzy_bannergk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.slider1gk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.mks_dziewczynygk-is-1.pnglink
«
»
Loading…

MKS wraca do gry. Do Wielunia przyjeżdża KS Uniwersytet Radom!

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Przed seniorami MKS-u trzynasty mecz w sezonie 2020/2021. Rywalem wielunian będzie w hali WOSiR ósmy w tabeli KS Uniwersytet Radom. Tak jak niemal wszystkie poprzednie spotkania, najbliższe starcie naszej drużyny odbędzie się niestety po raz kolejny bez udziału wieluńskiej publiczności.

Piotrkowianin znów zdecydowanie lepszy od młodzików MKS-u

Opublikowano w Młodzież Napisane przez

Trzeciej porażki w sezonie doznali w minioną niedzielę młodzicy MKS-u. W rewanżu z pierwszym zespołem Piotrkowianina nie mieli zbyt wiele do powiedzenia, przegrywając w hali WOSiR 20:35.

MKS wygrywa w Puławach i zmniejsza stratę do lidera

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Z kolejnym kompletem punktów wrócili w sobotę z Puław do Wielunia seniorzy MKS-u. W starciu z drugim zespołem Azotów wielunianie odnieśli pewne zwycięstwo 32:20.

Przed MKS-em pierwszy wyjazd w rundzie rewanżowej

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

W najbliższą sobotę czeka seniorów MKS-u pierwszy w drugiej rundzie mecz wyjazdowy. Podopieczni Grzegorza Garbacza wybiorą się do Puław, gdzie zmierzą się z drugim zespołem Azotów.

Ania Zieleniewska kolejnym reprezentantem Polski z Wielunia!

Opublikowano w Młodzież Napisane przez

Świetna wiadomość dotarła do nas w dniu wczorajszym. Na konsultację kadry narodowej rocznika 2006, którą zaplanowano w COS OPO w Szczyrku w dniach 14-21 lutego br., powołana została zawodniczka MKS-u Anna Zieleniewska.

Piąte zwycięstwo młodzików MKS-u

Opublikowano w Młodzież Napisane przez

Piąte zwycięstwo w siódmym meczu odnieśli w miniony weekend młodzicy MKS-u. Po dosyć wyrównanym i emocjonującym spotkaniu podopieczni Tomasza Derbisa wygrali w Łódzi z Anilaną II 22:16.

Udany start rundy rewanżowej MKS-u. Jurand poległ w Wieluniu!

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Udanie rozpoczęli rundę rewanżową seniorzy MKS-u. W minioną sobotę pewnie pokonali w hali WOSiR SCKS Jurand Ciechanów 24:18, umacniając się tym samym na pozycji wicelidera I ligi Grupy C

Po ponad miesięcznej przerwie do gry o ligowe punkty wracają seniorzy MKS-u. Pierwszym rywalem wielunian w rundzie rewanżowej będzie SCKS Jurand Ciechanów, z którym zmierzymy się w sobotę (30 stycznia) o godz. 16:00 w hali WOSiR. Tak jak niemal wszystkie poprzednie starcia obecnego sezonu, mecz rozegrany zostanie niestety bez udziału publiczności, a obejrzeć będzie go można na naszym Facebooku.

Zwycięstwo juniorek MKS-u na koniec sezonu

Opublikowano w Młodzież Napisane przez

Ostatnie spotkanie w sezonie rozegrały w minioną niedzielę nasze juniorki. W rozgrywkach, w których brały udział poza konkursem, odniosły w 8 meczach 7 zwycięstw i tylko jedną 1-bramkową porażkę.

Juniorzy skończyli sezon na 3. miejscu!

Opublikowano w Młodzież Napisane przez

Wysoką porażką w Łodzi zakończyli sezon wieluńscy juniorzy. Po słabym meczu młodzi emkeasicy przegrali z pierwszym zespołem Anilany 29:44.

Strona 1 z 46


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu