Tomasz Biernat typuje wyniki 14. kolejki I ligi

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

- Jest to mecz sąsiadów z górnej części tabeli, więc emocji nie zabraknie. Z całym szacunkiem dla zespołu MKS Wieluń nie pozostaje mi jednak nic innego jak postawić na zwycięstwo Czuwaju - mówi przed niedzielnym spotkaniem w Wieluniu rozgrywający Czuwaju Przemyśl, Tomasz Biernat, który typuje na naszej stronie wyniki 14. kolejki I ligi Grupy B.

Drugie z rzędu spotkanie na własnym parkiecie rozegrają w najbliższy weekend szczypiorniści MKS-u Wieluń. Tym razem ich przeciwnikiem będzie SRS Czuwaj Przemyśl, z którym pierwotnie mieli się spotkać na wyjeździe. Mecze rozegrany zostanie w hali WOSiR w niedzielę o godz. 14:00.

Za nami bardzo pracowity weekend w wykonaniu młodzieży MKS-u. W 6 rozegranych meczach naszym drużynom udało się 3-krotnie zdobyć komplet punktów.

To był szalony mecz. MKS wygrywa z Miedzią po rzutach karnych!

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

W poprzednim sezonie MKS zanotował aż 6 remisów. W tegorocznych rozgrywkach unikał ich do tej pory skutecznie, lecz - jak się okazało - do minionej soboty, gdy na własne życzenie stracił niemal pewne zwycięstwo za 3 punkty w ostatniej sekundzie meczu, a następnie pokonał ambitnie walczący zespół z Legnicy po historycznych rzutach karnych.

Kamil Mosiołek typuje wyniki 13. kolejki I ligi

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

- Spodziewam się twardej walki z obu stron przez 60 minut i bardzo zaciętego spotkania. Liczę jednak na to, że to mój zespół przechyli szalę zwycięstwa na swoją korzyść i pierwsze w tym roku punkty pojadą do Legnicy - mówi przed starciem z MKS-em najlepszy w tym sezonie strzelec Siódemki Miedź Legnica, Kamil Mosiołek, który typuje na naszej stronie wyniki 13. kolejki I ligi Grupy B.

Po porażce w Końskich czas na rehabilitację - z takim założeniem przystąpią w najbliższą sobotę do kolejnego spotkania w tym sezonie szczypiorniści MKS-u. Ich rywalem będzie tym razem MSPR Siódemka Miedź Legnica, który w ligowej tabeli zajmuje 9. miejsce. Co ciekawe, w czasie meczu pojawią się w hali WOSiR wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym samym każdy kibic wieluńskiego klubu będzie miał okazję wspomóc po raz 26. akcję Jurka Owsiaka, której Finał odbędzie się w niedzielę (14 stycznia).

Pierwsze miejsce w grupie A ligi wojewódzkiej zapewnił sobie w miniony weekend pierwszy zespół młodzików MKS-u. Podopieczni Hieronima Wolnego wygrali w Tomaszowie Mazowieckim z tamtejszą Victorią 28:24, odnosząc tym samym dziewiąte zwycięstwo w swoim dziewiątym spotkaniu w obecnym sezonie.

Zwycięska seria MKS-u przerwana. Rok zaczynamy od porażki!

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Nie tak wyobrażali sobie początek roku szczypiorniści MKS-u Wieluń. W zaległym meczu 10. kolejki I ligi emkaesiacy chcieli zrównać się punktami z czołową trójką rozgrywek, a tymczasem przegrali w Końskich 25:29 i tym samym zakończyli trwającą od 11 listopada serię zwycięskich meczów na 6 kolejnych wygranych spotkaniach.

MKS gra zaległy mecz. Cel? Dogonić pierwszą trójkę!

Opublikowano w Seniorzy Napisane przez

Niedługo, bo tylko 3 tygodnie, trwała przerwa świąteczno-noworoczna MKS-u w I lidze. Po tym jak podopieczni Tomasza Derbisa pokonali awansem 16 grudnia MTS Chrzanów, tym razem wyjdą na boisko w najbliższą sobotę w Końskich, by rozegrać zaległy mecz 10. kolejki z tamtejszym KSSPR-em. Ewentualne zwycięstwo z konecczanami sprawi, że emkaesiacy zrównają się punktami z prowadzącą w tabeli pierwszą trójką.

Podobnie jak seniorzy, swoje ostatnie mecze w 2017 roku rozegrali w poprzednim tygodniu drużyny młodzieżowe MKS-u. Udanie, bo ósmym w tym sezonie zwycięstwem, zwieńczył minione 12 miesięcy tylko pierwszy zespół młodzików. Reszta wieluńskich ekip doznała niestety porażek.