Druzyna MKS Logo - Background: Vecteezy.com

http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Team_banergk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/sponsorzy_banner_2023gk-is-1.jpglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Twierdza WOSiR nadal nie zdobyta!

MKS Wieluń - Zagłębie Handball Sosnowiec MKS Wieluń - Zagłębie Handball Sosnowiec Radio ZW

Wieluńscy szczypioniści po 5 kolejce Ligi Centralnej nadal zostają niepokonani na swoim parkiecie. W sobotę pokonali gości z Sosnowca 29:26.

Spotkanie sąsiadów z tabeli od samego początku było niezwykle zacięte, żadna z drużyn nie była w stanie wywalczyć sobie znaczącej przewagi co tylko potęgowało emocje w hali WOSiR. Obie drużyny grały niezwykle twardo i skutecznie w obronie, ale nie przeszkadzało to ani Arturowi Bożkowi , ani Arkadiuszowi Miszce którzy zdobywali bramki niemalże seryjnie. W tym indywidualnym pojedynku górą był Arkadiusz Miszka który zdobył w całym spotkaniu aż 12 bramek, czyli o 3 oczka więcej od zawodnika MKSu. Jednak pozostali zawodnicy trafiali częściej niż koledzy najlepszego snajpera z Sosnowca co poskutkowało tym, że 3 pkt zostają w Wieluniu.

 


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu