Druzyna2324-bialyMKS-kopia.png

http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/sponsorzy_banner_cmggk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/1_5_procent_strona3gk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

MKS nadal niepokonany na własnym parkiecie

MKS nadal niepokonany na własnym parkiecie Weronika Hadrian

W niedzielę rozegrany został zaległy mecz pierwszej kolejki Ligi Centralnej, przeciwnikiem naszej drużyny był zespół MKS Padwa Zamość który przed tym spotkaniem zajmował ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

W niedzielne popołudnie w hali WOSiR od pierwszych minut mogliśmy podziwiać popisy bramkarzy po obu stronach boiska, zarówno Jakub Chuć jak i Krzysztof Kozłowski skutecznie bronili swoich bramek. Co skutkowało niezwykle niskim wynikiem do przerwy – 7:9 dla gości z Zamościa. Zacięta walka toczyła się aż do ostatnich minut meczu, lecz w samej końcówce meczu swoje umiejętności pokazał Arkadiusz Galewski który w całym meczu trafił do siatki rywali aż 9 razy.

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją naszego partnera medialnego oraz ze zdjęciami z niedzielnego meczu: 

Radio ZW – MKS lepszy od Padwy


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu