http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.ukrainagk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sklad_2021_2022gk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/sponsorzy_banner__2021_2022gk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

MKS gra ostatni mecz w Wieluniu. Stawką 8. miejsce w tabeli!

Starcie z Padwą będzie dla MKS-u ostatnim meczem w hali WOSiR w obecnym sezonie. Starcie z Padwą będzie dla MKS-u ostatnim meczem w hali WOSiR w obecnym sezonie. fot. Krzysztof Krawczyk (Radio ZW)

Niezwykle atrakcyjny mecz szykuje nam się w najbliższą sobotę w hali WOSiR. Do Wielunia przyjeżdża sąsiadująca z MKS-em w tabeli Padwa Zamość, która będzie ostatnim w tym sezonie rywalem emkaesiaków na wieluńskim parkiecie.

Gra w sobotnim spotkaniu toczyć się będzie o ósmą lokatę w stawce oraz – w przypadku potknięć znajdujących się wyżej w tabeli Śląska Wrocław i GKS-u Żukowo – szansę na zajęcie nawet szóstego miejsca w ostatecznym rozrachunku. Zarówno MKS, jak i Padwa zgromadzili do tej pory po 32 punkty. W Zamościu lepsi okazali się jednak gospodarze, dlatego to oni są o oczko wyżej w klasyfikacji. Jeśli chodzi o dokonania w rundzie rewanżowej, to tutaj minimalnie korzystniejszy bilans posiadają wielunianie – 7 zwycięstw i 4 porażki przy 6 wygranych i 5 przegranych meczach przeciwników. To świadczy o jednym – w sobotę zobaczymy w akcji w hali WOSiR dwie bardzo wyrównane ekipy, które pierwszy historyczny sezon w Lidze Centralnej będą chciały zakończyć mocnym akcentem. Emocji z pewnością nie zabraknie, dlatego zapraszamy na to widowisko wszystkich wieluńskich kibiców. Tym bardziej że będzie to ostatnia okazja w tegorocznych rozgrywkach, by obejrzeć w akcji podopiecznych Grzegorza Garbacza na swoim boisku.

MKS Wieluń – MKS Padwa Zamość
Sobota (14 maja), godz. 18:00
Hala WOSiR przy ul. Częstochowskiej 35 w Wieluniu
Wstęp: bilet normalny – 10 zł, bilet ulgowy – 7 zł
Transmisja na żywo na: www.facebook.com/MKSWielun

Pozostałe mecze 25. kolejki:
Śląsk Wrocław - Budnex Stal Gorzów
OKPR Warmia Energa Olsztyn - Siódemka-Miedź-Huras Legnica
KPR Legionowo - ORLEN Upstream SRS Przemyśl
MKS Nielba Wągrowiec - KS AZS-AWF Biała Podlaska
ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp. - MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec
MKS Grudziądz - SPR GKS Autoinwest Żukowo


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu