http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.ukrainagk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sklad_2021_2022gk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/sponsorzy_banner__2021_2022gk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Walczymy o środek tabeli na koniec sezonu. Przed nami wyjazd do Gorzowa!

W Wieluniu MKS uległ Stali 28:29. Czy w najbliższą sobotę stać go będzie na rewanż? W Wieluniu MKS uległ Stali 28:29. Czy w najbliższą sobotę stać go będzie na rewanż? fot. Krzysztof Krawczyk (Radio ZW)

Piąta kontra dziewiąta drużyna rozgrywek – takie starcie czeka nas już w najbliższy weekend w Gorzowie Wielkopolskim, gdzie miejscowa Stal podejmie zawodników MKS-u Wieluń. Spotkanie będzie dla wielunian szansą na zrewanżowanie się gospodarzom za minimalną porażkę w hali WOSiR, która nastąpiła w grudniu poprzedniego roku.

Oba zespoły dzieli na dzień dzisiejszy w tabeli aż 9 punktów. Gdybyśmy jednak spojrzeli na wyniki osiągane w rundzie rewanżowej, to tu zdecydowanie lepiej wypada wieluńska ekipa, która w 10 spotkaniach zanotowała 7 zwycięstw i 3 porażki, podczas gdy bilans gorzowian wynosi 4 wygrane i 6 przegranych meczów. Jak łatwo policzyć, 18-punktowa przewaga Stali nad MKS-em po pierwszej rundzie stopniała więc aż o połowę i wcale nie jest wykluczone, że po sobotnim starciu nie będzie jeszcze mniejsza. W Wieluniu lepsi okazali się jednak nasi najbliżsi rywale i stwierdzenie, że jedziemy do Gorzowa jako faworyt byłoby raczej nie na miejscu. Tak czy owak, czeka nas na pewno ciężkie i pełne emocji widowisko, które najprawdopodobniej zdecyduje o tym, czy na koniec sezonu uplasujemy się w górnej czy też w dolnej części ligowej stawki.

Budnex Stal Gorzów – MKS Wieluń
Sobota (7 maja), godz. 17:00
Hala SP nr 20 przy ul. Szarych Szeregów 7 w Gorzowie Wlkp.
Transmisja na żywo na: www.facebook.com/StalGorzow47

Pozostałe mecze 24. kolejki:
MKS Grudziądz - ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - MKS Nielba Wągrowiec
KS AZS-AWF Biała Podlaska - KPR Legionowo
ORLEN Upstream SRS Przemyśl - OKPR Warmia Energa Olsztyn
Siódemka-Miedź-Huras Legnica - Śląsk Wrocław
SPR GKS Autoinwest Żukowo - MKS Padwa Zamość


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu