http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sklad_2021_2022gk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/sponsorzy_banner__2021_2022gk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

MKS znów gra w niedzielę. Tym razem jedzie do Legnicy!

Przed sezonem MKS przegrał w Legnicy w towarzyskim turnieju 24:28. Jak będzie teraz? Przed sezonem MKS przegrał w Legnicy w towarzyskim turnieju 24:28. Jak będzie teraz? fot. Andrzej Trzeciak (TuLegnica.pl)

Drugi mecz z rzędu w niedzielę rozegrają w najbliższy weekend seniorzy MKS-u. W ramach 10. kolejki Ligi Centralnej zmierzą się na wyjeździe z ostatnią w tabeli Siódemką Miedź Huras Legnica.

Dwa zwycięstwa po rzutach karnych, dwie porażki i jedna pamiętna wygrana w szalonym meczu w Wieluniu 17:14 – taki bilans w meczach o punkty ze swoim najbliższym rywalem posiada wieluński zespół. Siódemka zajęła w poprzednim sezonie 3. miejsce w I lidze (Grupie B) (za Stalą Gorzów i Ostrovią Ostrów Wlkp.) i po obiecującym starcie tegorocznych rozgrywek, gdy w 1. kolejce pewnie pokonała Nielbę Wągrowiec, a następnie tylko jedną bramką przegrała w Ostrowie Wielkopolskim, wydawało się, że w Lidze Centralnej poradzi sobie bez problemu. Kolejne spotkania pokazały jednak, że tak łatwo niestety nie będzie. W 9 starciach legniczanie zanotowali 7 porażek i tylko 2 zwycięstwa, przez co zamykają na ten moment ligową stawkę. MKS z kolei od początku przeplata dobre występy ze słabymi i jeżeli mielibyśmy trzymać się tej reguły, to w niedzielę wypadałoby zagrać ten lepszy mecz. Czy wystarczy to do wywalczenia kompletu oczek na trudnym terenie w Legnicy? O tym przekonamy się już wkrótce!

MSPR Siódemka-Miedź-Huras Legnica – MKS Wieluń
Niedziela (28 listopada), godz. 15:00
Hala OSiR przy ul. Lotniczej 52 w Legnicy
Transmisja na żywo na stronie: https://www.youtube.com/channel/UCqFpWFooCxUEvDEujJKTSlg

Pozostałe mecze 10. kolejki:
KS AZS-AWF Biała Podlaska - OKPR Warmia Energa Olsztyn
MKS Grudziądz - MKS Nielba Wągrowiec
Budnex Stal Gorzów - MKS Padwa Zamość
ORLEN Upstream SRS Przemyśl - Śląsk Wrocław
SPR GKS Autoinwest Żukowo - ARGED KPR Ostrovia Ostrów Wlkp.
MUKS Zagłębie ZSO 14 Sosnowiec - KPR Legionowo


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu