http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sponsorzy_bannergk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.slider1gk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.mks_dziewczynygk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

MKS walczy o kolejne zwycięstwo. W sobotę mecz na szczycie z Białą Podlaską!

Mecz w Białej Podlaskiej od samego początku był pod kontrolą MKS-u. Jak będzie teraz? Mecz w Białej Podlaskiej od samego początku był pod kontrolą MKS-u. Jak będzie teraz? Źródło: www.slowopodlasia.pl

Przed nami hitowe starcie na zapleczu Superligi. W najbliższą sobotę do Wielunia przyjeżdża rozpędzony AZS AWF Biała Podlaska, który w ligowej tabeli zajmuje czwarte miejsce i do wiceliderującego MKS-u traci już tylko 6 punktów. Spotkanie rozpocznie się w hali WOSiR o godz. 16:00 i będzie je można zobaczyć na żywo na naszym Facebooku.

Po dosyć przeciętnym początku sezonu nasi najbliżsi rywale przyjeżdżają do Wielunia jako drużyna, która jest w trakcie skutecznej pogoni za czołówką. W 8 spotkaniach, które rozegrali po zwycięstwie wielunian w Białej Podlaskiej, bialczanie odnieśli aż 7 zwycięstw i tylko raz przydarzyła się im wpadka, gdy dosyć niespodziewanie przegrali w Puławach 28:30. Co więcej, w tegorocznych meczach akademicy jeszcze nie zawiedli, a o ich wysokiej formie przekonali się gracze Wisły Płock, Mazura Sierpc i Anilany Łódź, którzy dosyć znacznie przegrali w starciach z bialskimi zawodnikami. Czy MKS ma się czego obawiać? Oczywiście, że można mieć pewne obawy o końcowy wynik, ale nie należy zapominać, że początek roku w wykonaniu wielunian jest równie imponujący i tak naprawdę ciężko sobie wyobrazić, aby ich wysoka dyspozycja nagle w sobotę się pogorszyła. Jednego możemy być natomiast pewni - przed nami wielkie widowisko, które pokaże, kto znajduje się w tej chwili na większej fali.

MKS Wieluń - KS AZS AWF Biała Podlaska
Sobota (27 marca), godz. 16:00
Hala WOSiR przy ul. Częstochowskiej 35 w Wieluniu
Transmisja na facebook.com/MKSWielun

Pozostałe mecze 16. kolejki:
SMS ZPRP Płock - KS Uniwersytet Radom
KPR Legionowo - Orlen Wisła II Płock
KS Azoty-Puławy II - AZS UW Warszawa
Anilana Łódź - MKS Mazur Sierpc


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu