http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sponsorzy_bannergk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.slider1gk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.mks_dziewczynygk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

MKS po raz kolejny wraca do gry. W niedzielę wyrusza do Płocka!

Wisła potrafi u siebie nawiązać wyrównaną walkę z faworytem. Oby w niedzielę jej się to nie udało. Wisła potrafi u siebie nawiązać wyrównaną walkę z faworytem. Oby w niedzielę jej się to nie udało. fot. Krzysztof Krawczyk

Po raz kolejny w tym sezonie do gry po dłuższej przerwie wracają seniorzy MKS-u. W zwariowanym terminarzu rozgrywek czas na 15. kolejkę, w której nasi zawodnicy zagrają na wyjeździe z przedostatnią drużyną w tabeli, czyli drugim zespołem ORLEN Wisły Płock.

Trzeba przyznać, że najbliżsi rywale emkaesiaków rozgrywają jak na razie dosyć słaby sezon. W 13 meczach doznali aż 10 porażek, a z 3 odniesionych zwycięstw tylko 2 były za 3 punkty. Co więcej, od przegranego meczu w Wieluniu płocczanie tylko raz schodzili z parkietu jako lepsza drużyna, gdy w 13. kolejce wygrali z Mazurem Sierpc. To w roli zdecydowanych faworytów niedzielnego starcia stawia podopiecznych Grzegorza Garbacza, którzy mimo ciągłych przerw w ligowych zmaganiach, starają się pozostać w rytmie meczowym, wygrywając sparing za sparingiem. Choć różnica w aktualnej dyspozycji obydwóch ekip jest dosyć widoczna, to młodych nafciarzy absolutnie nie można lekceważyć. Wie coś o tym lider tabeli KPR Legionowo, który na koniec pierwszej rundy nie stracił punktów w Płocku tylko dzięki świetnej interwencji swojego bramkarza w ostatniej akcji spotkania czy też trzecia w stawce Anilana, która przegrała w ORLEN Arenie po rzutach karnych. My liczymy oczywiście na zupełnie inny scenariusz, czyli na kolejne pewne ligowe zwycięstwo w 2021 roku naszego teamu. Czy tak się stanie? Te plany jak zwykle zweryfikuje boisko.

ORLEN Wisła II Płock - MKS Wieluń
Niedziela (18 marca), godz. 18:00
ORLEN Arena w Płocku

Pozostałe mecze 15. kolejki:
KS Uniwersytet Radom - KPR Legionowo
KS Azoty-Puławy II - SMS ZPRP Płock
KS AZS AWF Biała Podlaska - Anilana Łódź
SCKS Jurand Ciechanów - AZS UW Warszawa


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu