http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sponsorzy_bannergk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.slider1gk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.mks_dziewczynygk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

MKS z rocznika 2010 bez zwycięstwa w I turnieju Łódzkiej Ligi Chłopców

Najmłodszym zespołem turnieju w Wieluniu był MSMS ŁAPR z Łodzi. Najmłodszym zespołem turnieju w Wieluniu był MSMS ŁAPR z Łodzi. fot. Jacek Piwnicki

W miniony weekend wystartowała Łódzka Liga Chłopców B (rocznik 2009 i młodsi), w której udział bierze drużyna MKS-u z rocznika 2010. Pierwszy turniej odbył się w Wieluniu, gdzie oprócz gospodarzy zobaczyliśmy w akcji dwa zespoły z Piotrkowa Trybunalskiego oraz jeden z Łodzi.

Debiutu na pełnowymiarowym boisku team prowadzony przez Krystiana Kowalika na pewno nie zaliczy do udanych. W każdym z trzech rozegranych spotkań wielunianie nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Na początek MKS przegrał z trzecim zespołem Piotrkowianina 4:20, w drugim starciu 7:13 z MSMS ŁAPR z Łodzi, a w ostatnim aż 4:31 z drugą drużyną z Piotrkowa. Równych nie miała sobie właśnie ta ostatnia ekipa, która odniosła komplet zwycięstw, bardzo wysoko pokonując swoich przeciwników. Co ważne, taki sam turniej jak w hali WOSiR odbędzie się jeszcze 4-krotnie, a ich gospodarzami będą 4 pozostałe zespoły, które zostały zgłoszone do rozgrywek. Poza drużynami walczącymi na wieluńskim parkiecie, w lidze mamy jeszcze Pabiks IMPACT Pabianice, który spośród wszystkich jako pierwszy pauzował. Następne zawody rozgrywane będą według poniższego harmonogramu.

Komplet wyników turnieju w Wieluniu

MKS PMDKiS Wieluń - MKS Piotrkowianin III 4:20 (2:9)
MKS PMDKiS Wieluń - MSMS ŁAPR Łódź 7:13 (4:7)
MKS PMDKiS Wieluń - MKS Piotrkowianin II 4:31 (2:13)
MKS Piotrkowianin II - MSMS ŁAPR Łódź 20:2 (11:1)
MKS Piotrkowianin III - MKS Piotrkowianin II 4:21 (2:9)
MSMS ŁAPR Łódź - MKS Piotrkowianin III 2:18 (1:9)

Skład MKS-u: M. Mroczek 2, M. Gmur, B. Walczak, D. Jarosławski 2, E. Sawicki, A. Mielczarek, D. Pietrzak, M. Pietrzak 2, F. Pilarski 9, J. Piechota, T. Łyczko.

Trener: K. Kowalik.


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu