http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sponsorzy_bannergk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.slider1gk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.mks_dziewczynygk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zwycięstwo i porażka młodzieży

Młodziczki dzielnie walczyły, ale w końcówce Piotrcovia wybiła im z głów myśli o sprawieniu niespodzianki. Młodziczki dzielnie walczyły, ale w końcówce Piotrcovia wybiła im z głów myśli o sprawieniu niespodzianki. fot. Jacek Piwnicki

Za nami kolejne mecze młodzieży MKS-u. Porażki doznały w miniony weekend młodziczki MKS-u, natomiast spodziewane zwycięstwo odnieśli nasi młodzicy.

Podopieczne Mai Szerszeń przegrały pierwszy mecz z Piotrcovią 15:29, więc trzeba było być optymistą, żeby myśleć o udanym rewanżu na własnym parkiecie. Obawy o końcowy wynik okazały się uzasadnione, gdyż ekipa z Piotrkowa ponownie wygrała wysoko - 32:19, jednak ten rezultat nie odzwierciedla w pełni tego, co działo się na boisku. Do przerwy rywalki prowadziły bowiem tylko 10:7, a na kwadrans przed ostatnim gwizdkiem ich przewaga wynosiła zaledwie 4 bramki. Na nasze nieszczęście od stanu 13:17 gra wielunianek kompletnie się posypała, przez co przyjezdne po raz kolejny mogły się cieszyć z wysokiej wygranej nad MKS-em.

LIGA MŁODZICZEK: MKS PMDKiS Wieluń - MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski 19:32 (7:10)

MKS: W. Stępień, A. Owczarek - M. Adamczyk 11 (2/2), Z. Fidelak, P. Syguła, N. Mosiala, M. Zadworna 1, D. Wiktorek, O. Palczewska, D. Kasprzak, W. Szymańska, A. Zieleniewska 6, N. Piechota, O. Duda, W. Zadworna 1.

AKTUALNA TABELE LIGI MŁODZICZEK

Kłopotów z pokonaniem trzeciego zespołu Piotrkowianina nie mieli za to zawodnicy trenowani przez Tomasza Derbisa. Nasi młodzicy od samego początku odskoczyli od swoich przeciwników na bezpieczny dystans i wraz z biegiem czasu konsekwentnie powiększali swoją przewagę. W efekcie wygrali 36:11 dopisują na swoje konto kolejny komplet punktów w tym sezonie.

LIGA MŁODZIKÓW: MKS PMDKiS Wieluń - MKS Piotrkowianin III 36:11 (22:6)

MKS: M. Kluba, S. Wierzbicki - K. Kowalik, M. Grajnert 2, B. Małolepszy 2, L. Rojkiewicz, A. Skrzypecki, A. Żóraw 2, F. Łasicki 10 (1/1), S. Jurczyk 5, K. Koniarczyk 6, J. Makowski 2, M. Czarnogredzki 7, P. Krzywda.

AKTUALNA TABELA LIGI MŁODZIKÓW


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu