http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sklad_2021_2022gk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przed MKS-em pierwszy wyjazd w rundzie rewanżowej

W Wieluniu MKS pokonał zespół z Puław 40:21. Jak będzie teraz? W Wieluniu MKS pokonał zespół z Puław 40:21. Jak będzie teraz? fot. Krzysztof Krawczyk (radiozw.com.pl)

W najbliższą sobotę czeka seniorów MKS-u pierwszy w drugiej rundzie mecz wyjazdowy. Podopieczni Grzegorza Garbacza wybiorą się do Puław, gdzie zmierzą się z drugim zespołem Azotów.

KS Azoty II Puławy zajmują aktualnie 9. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów. Wygrać udało im się w tym sezonie 3-krotnie - 2 razy w Płocku (28:25 z SMS ZPRP i 33:26 z Orlen Wisłą II) oraz raz u siebie (30:28 z AZS AWF Biała Podlaska), a najbardziej wartościowe wydaje się być to ostatnie zwycięstwo, ponieważ zostało odniesione z jedyną ekipą sklasyfikowaną od nich wyżej w ligowej stawce. Co ciekawe, takiego wyczynu nie dokonał jeszcze w tym sezonie MKS. Trudno się jednak dziwić, skoro wielunianie są wiceliderem rozgrywek i przed sobą mają tylko niepokonany KPR Legionowo. Co więcej, emkaesiacy w 2021 roku nie zaznali jeszcze smaku porażki (4 wygrane sparingi i 1 mecz ligowy) i trudno sobie wyobrazić, żeby w Puławach coś poszło nie po ich myśli. Tym bardziej że przed dwoma tygodniami ich najbliższy rywal poległ w Łodzi 21:39, czyli prawie identycznie jak w pierwszej rundzie w Wieluniu (21:40). Mecz sam się jednak nie wygra, dlatego aby myśleć o kolejnym komplecie punktów, musimy od samego początku postawić młodzieży z Puław swoje warunki, wybijając im z głowy myśli o możliwości sprawienia niespodzianki. Czy taki plan się powiedzie? Gospodarze na pewno zrobią wszystko, by temu zapobiec, dlatego nie możemy się już doczekać tego starcia. Niech wygra lepszy!

KS Azoty II Puławy - MKS Wieluń
Sobota (13 lutego), godz. 16:00
Hala MOSiR Puławy przy al. Partyzantów 11
Transmisja na żywo na www.facebook.com/ksazotypulawy

Pozostałe mecze 13. kolejki:
SCKS Jurand Ciechanów - KPR Legionowo
Orlen Wisła II Płock - MKS Mazur Sierpc
AZS UW Warszawa - SMS ZPRP Płock
KS Uniwersytet Radom - Anilana Łódź


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu