«
»

Piąte zwycięstwo młodzików MKS-u

Mimo problemów, młodzikom MKS-u udało się odnieść w Łodzi piąte zwycięstwo w sezonie. Mimo problemów, młodzikom MKS-u udało się odnieść w Łodzi piąte zwycięstwo w sezonie. Źródło: MKS Wieluń

Piąte zwycięstwo w siódmym meczu odnieśli w miniony weekend młodzicy MKS-u. Po dosyć wyrównanym i emocjonującym spotkaniu podopieczni Tomasza Derbisa wygrali w Łódzi z Anilaną II 22:16.

Po zwycięstwie w Wieluniu 36:7 chyba mało kto spodziewał się, że w rewanżu drugi zespół Anilany postawi tak ciężkie warunki naszej drużynie. Do przerwy łodzianie prowadzili bowiem 11:9 i zanosiło się na sporą niespodziankę. Na całe szczęście w drugiej odsłonie emkaesiacy opanowali sytuację na boisku, a przełomowy dla losów spotkania okazał się okres pomiędzy 35. a 43. minutą, gdy od stanu 14:14 nasi zawodnicy doprowadzili do wyniku 19:14. Zbudowana w ten sposób przewaga pozwoliła na spokojne dowiezienie prowadzenia do końca i tym samym odniesienie kolejnego zwycięstwa w lidze.

UKS Anilana II Łódź - MKS PMDKiS Wieluń 16:22 (11:9)

MKS: S. Wierzbicki - K. Kowalik, M. Grajnert, B. Małolepszy, L. Rojkiewicz 1, A. Skrzypecki, A. Żóraw 2, F. Łasicki 12 (6/7), S. Jurczyk 1, G. Kokociński, K. Koniarczyk 3, J. Makowski, M. Czarnogredzki 3, P. Krzywda.