http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.sponsorzy_bannergk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.slider1gk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.mks_dziewczynygk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Rundę rewanżową czas zacząć. Jurand Ciechanów pierwszym rywalem MKS-u!

Błażej Golański był jedną z wiodących postaci MKS-u w styczniowych sparingach. Czy tak samo będzie w sobotę? Błażej Golański był jedną z wiodących postaci MKS-u w styczniowych sparingach. Czy tak samo będzie w sobotę? fot. Krzysztof Krawczyk

Po ponad miesięcznej przerwie do gry o ligowe punkty wracają seniorzy MKS-u. Pierwszym rywalem wielunian w rundzie rewanżowej będzie SCKS Jurand Ciechanów, z którym zmierzymy się w sobotę (30 stycznia) o godz. 16:00 w hali WOSiR. Tak jak niemal wszystkie poprzednie starcia obecnego sezonu, mecz rozegrany zostanie niestety bez udziału publiczności, a obejrzeć będzie go można na naszym Facebooku.

Najbliższy przeciwnik zespołu Grzegorza Garbacza plasuje się na półmetku rozgrywek na 7. miejscu w tabeli z bilansem 5 zwycięstw i 5 porażek. Do drugiego w stawce MKS-u Jurand traci aktualnie 6 punktów i wydaje się, że w starciu z wiceliderem nie będzie faworytem. Łatwo o zwycięstwo emkaesiakom na pewno jednak nie będzie. Na inaugurację sezonu ekipę z Ciechanowa udało się bowiem pokonać tylko czterema trafieniami (35:31), a w ostatnich potyczkach w jej postawie coraz bardziej widać rękę trenera Dariusza Molskiego, który przez kilka ładnych lat z powodzeniem prowadził Stal Gorzów Wielkopolski. Potwierdzeniem tych słów są wyniki sparingów, które jego podopieczni osiągali w nowym roku (w 4 meczach zanotowali komplet wygranych - 28:23 z Orlętami Zwoleń, 36:27 z ROKiS-em Radzymin, 31:19 ze Szczypiorniakiem Dąbrowa Białostocka i 33:30 z MKS-em Grudziądz). Dla porównania gospodarze sobotniej konfrontacji w przygotowaniach do drugiej rundy również nie doznali smaku porażki, notując 3 zwycięstwa (z GOKiS-em Kąty Wrocławskie, Ostrovią Ostrów Wlkp. i Śląskiem Wrocław), a to oznacza jedno - ci, którzy włączą w sobotni wieczór naszą transmisję na Facebooku, z pewnością nie pożałują, bo emocje są gwarantowane. Zaczynamy o godz. 16:00. Zapraszamy!

MKS Wieluń - SCKS Jurand Ciechanów
Sobota (30 stycznia), godz. 16:00
Hala WOSiR przy ul. Częstochowskiej 35 w Wieluniu
Transmisja na żywo na www.facebook.com/MKSWielun

Pozostałe mecze 12. kolejki:
KS AZS AWF Biała Podlaska - Orlen Wisła II Płock
KPR Legionowo - AZS UW Warszawa
Anilana Łódź - KS Azoty-Puławy II
MKS Mazur Sierpc - KS Uniwersytet Radom


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu