«
»

Kolejny pogrom młodzików. Juniorki zwyciężają po horrorze!

Dla juniorek MKS-u zwycięstwo w Łodzi było trzecim w tym sezonie nad ChKS-em. Dla juniorek MKS-u zwycięstwo w Łodzi było trzecim w tym sezonie nad ChKS-em. Źródło: facebook.com/MKS-Wieluń-Sekcja-Dziewczęca-110460953819075

Za nami kolejny udany weekend w wykonaniu wieluńskiej młodzieży. Zwycięstwa odniosły zarówno młodzicy, jak i juniorki.

MŁODZICY:MKS PMDKiS Wieluń – PABIKS IMPACT Pabianice 45:17 (21:7)

Czwarty komplet punktów wywalczyli w niedzielę młodzicy MKS-u. Tym razem w hali WOSiR ich przeciwnikiem był PABIKS IMPACT Pabianice, który od początku do końca był tylko tłem dla podopiecznych Tomasza Derbisa. Emkaesiacy zwyciężyli aż 45:17, a do wygranej poprowadził ich - tak jak przed tygodniem - duet Łasicki-Czarnogredzki.

MKS: S. Wierzbicki - M. Grajnert 2, J. Wiśniewski 2, B. Małolepszy 4, L. Rojkiewicz 3, A. Skrzypecki 2, A. Żóraw 3, F. Łasicki 12 (1/2), S. Jurczyk 2, G. Kokociński, M. Bednik 1, J. Makowski 5, M. Czarnogredzki 9 (1/1), P. Krzywda.

JUNIORKI: CHKS Łódź - MKS PMDKiS Wieluń 29:31 (14:12)

Kolejne zwycięstwo po istnym horrorze nad łódzkim ChKS-em odniosły podopieczne Tomasza Gustawa. Wielunianki po kiepskiej pierwszej połowie, po której przegrywały z rywalkami 12:14, w drugiej pokazały swoje waleczne oblicze i mimo że jeszcze w 45. minucie było 23:20 dla łodzianek, to ostatni kwadrans wygrały 11:6, przechylając tym samym szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

MKS: A. Kośmider - A. Witczak 5, K. Ściebura 3 (2/2), G. Szczecińska 2, N. Ptak, A. Dubas, N. Golańska 2, J. Barańska 4, K. Wolniak 1, P. Super, W. Janik 5, L. Żarnowska, O. Fidelak 2, A. Kres 1, A. Zieleniewska 6 (3/3).