«
»

Czas przełamać złą passę. Przed nami starcie z SMS-em ZPRP Płock!

Młodzież jest nieobliczalna, dlatego w Płocku musimy być skoncentrowani na 100%. Młodzież jest nieobliczalna, dlatego w Płocku musimy być skoncentrowani na 100%. fot. Krzysztof Krawczyk (radiozw.com.pl)

Ostatni w tabeli SMS ZPRP Płock będzie najbliższym rywalem MKS-u w I lidze. Podopieczni Grzegorza Garbacza pojadą do Płocka z zamiarem przełamania passy dwóch kolejnych porażek.

Po 6 zwycięstwach z rzędu przyszedł dla seniorów MKS-u dosyć ciężki czas. Porażki w Łodzi z Anilaną oraz u siebie z KPR-em Legionowo spowodowały, że nasi gracze tracą do nowego lidera rozgrywek już 6 punktów, a jednocześnie znacznie zbliżyła się też do nas grupa pościgowa w postaci innych zespołów. W związku z tym, w najbliższym starciu z SMS-em ZPRP Płock po prostu musimy się przełamać i powrócić na zwycięską ścieżkę. Tym bardziej że rywal do tego wydaje się być idealny. Płocczanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli i choć nie przegrywają może wysoko (poza dwoma porażkami z Mazurem Sierpc i AZS-em AWF Biała Podlaska - odpowiednio 30:39 oraz 31:43), to prawda jest taka, że nie zdobyli w tym sezonie jeszcze ani jednego punktu, a przed nimi w pierwszej rundzie pozostały już tylko mecze z teoretycznie najsilniejszymi przeciwnikami, czyli aktualnym wiceliderem, a następnie z liderem. Czy emkaesiacy nie zawiodą i wywiążą się z roli zdecydowanego faworyta? Debiutujący na zapleczu Superligi młodzi szczypiorniści z Płocka na pewno będą chcieli pokrzyżować nam plany, dlatego tak jak przed tygodniem w starciu z Anilaną, gdy do przerwy przegrywali tylko 13:14, mogą nam postawić naprawdę trudne warunki. Zwycięstwo odniosą ostatecznie jednak tylko ci, którzy po 60 minutach będą mieli na swoim koncie więcej bramek, a my mamy nadzieję, że będą to podopieczni Grzegorza Garbacza.