mks 2019 2020 1P

http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.wielkanoc_zyczgk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.slider1gk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner druzynagk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.juniorki_mksgk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

GŁOSUJMY NA ANIĘ!

  • Napisane przez  Jacek Piwnicki

Zawodniczka MKS-u Anna Zieleniewska jest kandydatką w Plebiscycie Dziennika Łódzkiego „Sportowiec Junior Roku 2019 - dziewczęta”. Na co dzień Ania jest uczennicą klasy VII Szkoły Podstawowej nr 4 w Wieluniu , której barwy w zawodach sportowych broni od czterech lat. Jest sportsmenką wszechstronnie uzdolnioną, ale najwięcej czasu poświęca piłce ręcznej.

Ania z Karolem Bieleckim Ania z Mateuszem  Jachlewskim

Jak możemy się dowiedzieć z opisu jej kandydatury na stronach Dziennika Łódzkiego, w roku szkolnym2018/2019 reprezentowała szkołę z następującymi sukcesami:

· Sztafety pływackie - I miejsce w powiecie wieluńskim, III miejsce w półfinale województwa.

· Piłka ręczna - I miejsce w powiecie wieluńskim, I miejsce w półfinale województwa, V miejsce w finale województwa.

· Koszykówka - I miejsce w powiecie wieluńskim, IV miejsce w półfinale województwa.

· Piłka nożna - II miejsce w powiecie wieluńskim.

· Czwórbój lekkoatletyczny - I miejsce w powiecie wieluńskim, II miejsce w półfinale województwa, VIII miejsce w finale województwa.

W 2019r. została najlepszym strzelcem Turnieju z Gwiazdą o Puchar Bogdana Wenty w turnieju w Chrzanowie, najlepsza zawodniczka IX Ogólnopolskiego Turnieju Pantera Cup w Dopiewie i najlepszą zawodniczką drużyny MKS-u w XXI 21 Ogólnopolskiego Turnieju Masters w Wieluniu. Ponadto zajęła 3 miejsce w lidze wojewódzkiej dzieci i 1. miejsce oraz najlepsza zawodniczka w III Memoriale im. Dariusza Torchały.

Ania Zieleniewska Anna Zieleniewska Czerwony Pasek to dla Ani norma

Ania jest zawodniczka wiodącą w drużynach MKS-u młodzików (gdzie rywalizuje z chłopcami) i juniorek młodszych (gdzie jest najlepszym strzelcem grupy z przeciwniczkami o trzy lata starszymi!), a z reprezentacją SP 4 zajęła 1 została mistrzynią województwa łódzkiego Szkolnego Związku Sportowym, zdobywając w turnieju finałowym wszystkie (!!!) bramki dla swojej szkoły. Potrafi pogodzić czas na sport z czasem na naukę, czego dowodem wysoka średnia i świadectwo z czerwonym paskiem na koniec każdego roku szkolnego.

Aby oddać głos na Anię Zieleniewską, wystarczy wysłać SMS-a (koszt 2,46 zł z vat) o treści LDJ.15

na numer 72355.

Więcej o plebiscycie Dziennika Łódzkiego Tutaj


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu