mks 2019 2020 1P

http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.slider1gk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner druzynagk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.juniorki_mksgk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zrobić wszystko by wygrać. Zapowiedź meczu WKS Grunwald Poznań ? MKS Wieluń.

  • Napisane przez  Łukasz Majda

Jeden weekend przerwy, Święto Wszystkich Świętych i czas najwyższy wracać do ciężkiej pracy. Już jutro naszych szczypiornistów czeka trudne, wyjazdowe starcie, gdyż w Poznaniu czeka nas spotkanie z silnym i groźnym rywalem jaki niewątpliwie jest tamtejszy Grunwald.

Przed sezonem, większość ekspertów była zgodna ? Grunwald Poznań to faworyt w tegorocznych rozgrywkach. Bardzo dobry poprzedni sezon oraz wzmocnienia poczynione przez działaczy poznańskiej drużyny sprawiły, że takie opinie na temat drużyny Grunwaldu nie były w ogóle przesadzone.

W tym miejscu warto wspomnnieć, że drużynę WKS-u m.in. zasiliło trzech zawodników, którzy jeszcze w poprzednim sezonie występowali na parkietach PGNiG Superligi: Arkadiusz Galewski (MKS Kalisz), Dominik Płócienniczak (Chroby Głogów) oraz Michał Tórz (Meble-Wójcik Elbląg).

Trzeba jednak przyznać, że pomimo tak spektkularnych wzmocnień to poznańska drużyna nie prezentuje się póki co najlepiej, gdyż w pięciu meczach zanotowało aż trzech porażek i obecnie w ligowej tabeli zajmuje dopiero 7 miejsce.

Grunwald to jednak bez watpienia bardzo silny i doświadczony zespół, którego choćby w najmniejszym stopniu nie można lekceważyć. My jednak ze swojej strony możemy zapewnić naszych kibiców, że dołożymy wszelkich starań by wyjść z tego starcia zwycięzko i dołożyć do naszej puli kolejne trzy punkty.

WKS Grunwald Poznań ? MKS Wieluń 03.11.2018 godz: 17:00

Hala Sportowa; Wieluń, ul. Newtona 2.

Pozostałe mecz VI. kolejki I ligi Grupy B:

ŚKPR Świdnica ? KS Forza Wrocław

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski ? MSPR Siódemka Miedź Legnica

Olimpia MEDEX Piekary Śląskie ? MKS Real-Astromal Leszno

UKS Olimp Grodków ? ASPR Zawadzkie

Politechnika Anilana Łódź ? KU AZS uniwersytetu Zielonogórskiego

 


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu