mks 2019 2020 1P

http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.slider1gk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner druzynagk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.juniorki_mksgk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nietypowo, gdyż w tą niedzielę , swój najbliższy mecz ligowy rozegrają szczypiorniści MKS-u Wieluń.

Nietypowo, gdyż w tą niedzielę , swój najbliższy mecz ligowy rozegrają szczypiorniści MKS-u Wieluń. Tym razem do naszego miasta przyjeżdza beniaminek tegorocznych rozgrywek, czyli drużyna KS Forzy Wrocław.

 

 

Po ostatnim wysokim i przekonywującym zwycięstwie w Świdnicy morale i wiara we własne umiejętności niewątpliwie wróciła w szeregi naszych piłkarzy ręcznych. Wygrana ta dodała szczypiornistom MKS-u potrzebnego wiatru w żagle, a zainaksowane po piątkowym meczu 3 punkty sprawiły, że podopieczni Tomasza Derbisa nadal są wiceliderem rozgrywek I ligi Grupy B.

 

 

Na zupełnie przeciwnym biegunie znajdują się nasi najblizsi rywale, którzy po czterach kolejkach zanotowali aż cztery porażki i z zerowym dorobkiem punktowym okupują ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Pomimo takiego stanu rzeczy nasi rywale są bardzo pewni siebie i w przedmeczowych wypowiedziach mówią wprost ? ?Jedziemy do Wielunia po trzy punkty?. Takie słowa padają m.in. z ust najlepszego strzelca wrocławskiej ekipy, Piotra Burzyńskiego.

 

 

Oczywiście finalnie wszystko zweryfikuje boisko, ale możemy Was zapewnić, że nasi zawodnicy choćby w najmniejszym stopniu nie mają zamiaru zlekceważyć drużyny Forzy Wrocław. Zrobimy wszystko co w naszej mocy by dopisać do swojego dorobku kolejne trzy punkty i odnieść kolejne zwycięstwo.

 

 

MKS Wieluń ? KS Forza Wrocław 21.10.2018 godz: 15:00

Hala WOSiR; 98-300 Wieluń, ul. Częstochowska 35

Pozostałe mecz V. kolejki I ligi Grupy B:

 

 

MSPR Siódemka Miedź Legnica ? WKS Grunwald Poznań

MKS Real-Astromal Leszno ? KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

ASPR Zawadzkie ? Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego ? UKS Olimp Grodków

Politechnika Anilana Łódź ? ŚKPR Świdnica


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu