mks 2019 2020 C B 2

http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/Artykuly.2019_2020.16_02_2020.slidergk-is-1.jpglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.baner druzynagk-is-1.pnglink
http://mkswielun.pl/modules/mod_image_show_gk4/cache/banners.juniorki_mksgk-is-1.pnglink
«
»
Loading…
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Mecz MSPR Siódemka Miedź Legnica - MKS Wieluń

Już w najbliższą sobotę szczypiorniści MKS-u Wieluń rozegrają kolejny mecz ligowy w ramach rozgrywek I ligi Grupy B. Tym razem rywalem podopiecznych Tomasza Derbisa będzie drużyna MSPR-u Miedzi Siódemka Legnica.

Wielunianie bardzo dobrze rozpoczęli obecny sezon i po dwóch zwycięstwach są wiceliderem ligowych rozgrywek i tylko gorszym bilansem bramek ustępują pozycji lidera drużynie z Piekar Śląskich. Na drugim biegunie znajdują się zaś nasi najbliżsi rywale. Podopieczni trenera Pawła Wity po dwóch porażkach ? z Realem Astromal Leszno oraz ŚKPR-em Świdnica ? okupują ostatnie miejsce w ligowej tabeli.

Dwie porażki oraz ostatnie miejsce w tabeli rozgrywek wcale nie upoważnia naszych zawodników do lekceważenia drużyny z Legnicy, gdyż MSPR to niewątpliwie bardzo dobra drużyna i zapewne najbliższe mecze ligowe pokażą siłę tej drużyny. Legniczanie na pewno zrobią wszystko by w najbliższą sobotę zgarnąć pełną pulę punktów, ale wierzymy w to, że gospodarzom taki plan się nie uda. Wielunianie pokazali już w tym sezonie, że trzeba się z nimi liczyć i na pewno są w stanie wygrać z każdą drużyną w tej lidze, także z drużyną z Legnicy.

Do tej pory nasi zawodnicy rozegrali w Legnicy zaledwie jeden mecz i ten mecz niestety zakończył się naszą porażką. Jesteśmy jednak pewni, że ?eMKSiacy? zrobią wszystko by utrzymać zwycięzka passę, zgarnąć na swoje konto kolejne, trzy punkty oraz po raz pierwszy w historii wygrać mecz ligowy w Legnicy.

MSPR Siódemka Miedź Legnica - MKS Wieluń

Sobota (6 październik), godz. 18:00

Hala sportowa OSiR przy ul. Lotniczej 52 w Legnicy

Pozostałe mecze 28. kolejki:

UKS Olimp Grodków ? ŚKPR Świdnica

Politechnika Anilana Łódź ? Olimpia MEDEX Piekary Śląskie

KU AZS Uniwersytet Zielona Góra ? KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

ASPR Zawadzkie ? WKS Grunwald Poznań

MKS Real-Astromal Leszno ? KS Forza Wrocław


Międzyszkolny Klub Sportowy w Wieluniu
ul. Częstochowska 35, 98-300 Wieluń
KRS: 0000 477 457, NIP: 832-18-24-915
e-mail: mkswielun@onet.eu