«
»

Miłosz Wolny typuje wyniki 27. kolejki I ligi

Miłosz Wolny niestety wątpi w przełamanie MKS-u. Oby okazał się kiepskim typerem. Miłosz Wolny niestety wątpi w przełamanie MKS-u. Oby okazał się kiepskim typerem. fot. Krzysztof Krawczyk

- Fakt, że po raz ostatni w tym sezonie gramy przed własną publicznością na pewno zmotywuje chłopaków do walki, jednak niestety obawiam się, że lepsze okażą się w tym spotkaniu trzecie w tabeli Piekary Śląskie - mówi przed ostatnim meczem MKS-u w Wieluniu najlepszy w tym sezonie strzelec zespołu młodzików Miłosz Wolny, który typuje na naszej stronie wyniki 27. kolejki I ligi Grupy B.

KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski - KSSPR Końskie 1
Według mnie Ostrovia podtrzyma dobrą passę, a pomoże mu w tym doping płynący z trybun własnej hali. Końskie na pewno nie odpuści i będzie walczyć do ostatniej minuty meczu, lecz komplet punktów pozostanie w Ostrowie.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski - MTS Chrzanów 1
Oba zespoły do ostatnich minut będą zacięcie walczyć o zwycięstwo, lecz to właśnie w końcówce KSZO odskoczy na 1-2 bramki, a pomoże mu w tym atut własnej hali.

KS Uniwersytet Radom - KS AZS AWF Biała Podlaska 2
Biała Podlaska pokazała tydzień temu w starciu z MKS-em, że nie bez powodu jest liderem. Według mnie w Radomiu nie będzie miała problemów z odniesieniem zwycięstwa i rozgromi Uniwersytet.

ASPR Zawadzkie - SPR PWSZ Tarnów 2
Tarnów jest mocno zmotywowany do tego, by odzyskać fotel lidera.  Moim zdaniem udowodni to w meczu w Zawadzkiem, pewnie zdobywając komplet oczek.

SRS Czuwaj Przemyśl - MSPR Siódemka Miedź Legnica 2
Przemyśl to niezwykle ciężki teren, ale wydaje mi się, że Legnica sprawi nam wszystkim niespodziankę i minimalnie wygra z Czuwajem.

MKS Wieluń - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 2
Jestem na każdym meczu MKS-u w Wieluniu i w ostatnich spotkaniach nasza dyspozycja nie była zbyt dobra. Fakt, że po raz ostatni w tym sezonie gramy przed własną publicznością na pewno zmotywuje chłopaków do walki, jednak niestety obawiam się, że lepsze okażą się w tym spotkaniu trzecie w tabeli Piekary Śląskie.

Viret CMC Zawiercie - ŚKPR Świdnica 27:27, k. 3:5