(0 głosów)

Kamil Rogaczewski typuje wyniki 8. kolejki I ligi

Kamil Rogaczewski cieszy się na możliwość gry z MKS-em. W meczu sentymentów jednak nie będzie. Kamil Rogaczewski cieszy się na możliwość gry z MKS-em. W meczu sentymentów jednak nie będzie. Źródło: facebook.com/skprswidnica

- Ciekawie będzie zagrać po raz pierwszy mecz przeciwko mojemu wieloletniemu przyjacielowi Krzysiowi Węckowi. Mimo to, nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia jak zwycięstwo Świdnicy - mówi przed meczem z MKS-em skrzydłowy ŚKPR-u Świdnica, Kamil Rogaczewski, który typuje na naszej stronie wyniki 8. kolejki I ligi Grupy B.

MTS Chrzanów - Viret CMC Zawiercie X (1 po karnych)
Patrząc na tabelę, faworytem wydaje się być Viret, ale uważam, że Chrzanów może zagrać u siebie dobry mecz, więc do 60. minuty typuję remis. W karnych robotę zrobi już jednak wybitny chrzanowski bramkarz Konrad Gil, dlatego to on i jego koledzy zdobędą 2 punkty.

ASPR Zawadzkie - LKPR Moto-Jelcz Oława 2
Zawadzkie jest jeszcze bez żadnego zwycięstwa i sądzę, że tak zostanie. Oława wygra doświadczeniem zawodników z przeszłością superligową i wybieganymi skrzydłami.

Politechnika Anilana Łódź - SRS Czuwaj Przemyśl 2
Jeśli Przemyśl chce bić się o miejsca na podium, to musi zwyciężać z drużynami z dołu tabeli zarówno jako gospodarz, jak i gość.

KSZO Odlewnia Ostrowiec Świętokrzyski - KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1
Drużyna KSZO musi zacząć zdobywać punkty, więc obstawiam, że po niełatwym meczu zwycięży gospodarz.

KSSPR Końskie - MSPR Siódemka Miedź Legnica 1
Każdy zespół w naszej lidze wie, że parkiet w Końskich to ciężki teren. Stąd jako zwycięzcę typuję KSSPR.

SPR PWSZ Tarnów - KS Uniwersytet Radom 1
Drużyna z Tarnowa w tym sezonie spisuje się dobrze, a z Radomiem zagra dodatkowo u siebie. Według mnie faworyt w tym meczu jest tylko jeden i jest nim SPR.

KS AZS AWF Biała Podlaska - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie 2
Biała Podlaska póki co na własnym parkiecie jeszcze nie przegrała spotkania. Olimpia jest jej pierwszym przeciwnikiem z czołówki tabeli i dlatego mecz może być zacięty. Intuicja podpowiada mi, że 3 punkty w tym spotkaniu wywalczą Piekary.

ŚKPR Świdnica - MKS Wieluń 1
Ciekawie będzie zagrać po raz pierwszy mecz przeciwko mojemu wieloletniemu przyjacielowi Krzysiowi Węckowi. Mimo to, nie wyobrażam sobie innego rozstrzygnięcia jak zwycięstwo Świdnicy.